Bakı Slavyan Universitetinin Humanitar Liseyi  
 

SINAQ İMTAHANLARI
 

23 dekabr 2017-ci il tarixdə Bakı Slavyan Universitetinin Məktəb-Lisey Kompleksində

keçirilmiş sınaq imtahanının nəticələri

 

 

 

  II sinif 
  Soyadı və adı bölmə Ana dili Riyaziyyat İngilis dili Məntiq Cəmi
1 Əkbərli Tunar AZ 13 13 12 13 51
2 Rüstəmli Ayan  AZ 11 11 12 13 47
3 Ayxan Xəlilzadə AZ 12 11 6 11 40
4 Əbülfəz Abbasov AZ 11 8 1 14 34
5 Yusubov Yusub RUS 9 8 7 8 32
  III sinif 
  Soyadı və adı bölmə Ana dili Riyaziyyat İngilis dili Məntiq Cəmi
1 Məmmədova Fərəh RUS 13 15 12 13 53
2 Rəsulzadə Zəhra  AZ 11 15 10 14 50
3 Mehdiyev Fərid RUS 13 14 11 12 50
4  Məmmədov Rəsul AZ 12 13 11 13 49
5 Cəfərli Vahid AZ 14 13 10 12 49
6 Vəkilov Cavidan  AZ  11 14 12 11 48
7 Mehdizadə Riad  RUS 12 15 9 12 48
8 Heydərli Yaşar AZ 11 15 10 11 47
9 Kərimov Məqsud RUS 12 15 6 14 47
10 Ağamalıyev Toğrul RUS 11 15 10 11 47
11 Qəhrəmanova Sevinc AZ 8 15 11 11 45
12 Vəliyev Yusif  AZ 12 15 7 11 45
13 Əlili Sübhan  RUS 11 15 6 12 44
14 Atakişi Rüstəm AZ 10 14 7 12 43
15 Bəkirli Zibeydə  AZ 13 13 5 11 42
16 Bağırzadə Röya AZ 12 14 4 11 41
17 İsalı Əli AZ 12 14 6 9 41
18 Hümmətli Səfər  AZ 13 12 5 10 40
19 Bağırlı Hüseyn  AZ 11 14 7 8 40
20 Ibrahimli Nərgiz  RUS 9 11 9 11 40
21 Saadov Mirfazil AZ 10 14 4 11 39
22 Abasova Zəhra  AZ 8 14 4 12 38
23 Sadatxanova Zəhra  AZ 11 11 5 10 37
24 Qurbanov Yusif AZ 8 11 5 10 34
25 Nağıyev Əhməd AZ 5 14 6 8 33
26 Abbaslı Musa  AZ 9 12 5 5 31
27 Abbasov Murad  RUS 7 11 4 9 31
28 Şumalzadə Ağa  AZ  12 7 2 9 30
29 Əmirzadə Mirkamal  RUS 5 7 4 4 20
  IV sinif
  Soyadı və adı bölmə Ana dili Riyaziyyat İngilis dili Məntiq Cəmi
1 İsmayılov Mirəli AZ 13 12 14 11 50
2 Bayramov Şahin  AZ 15 11 11 8 45
3 Quliyev Fərman RUS 12 10 14 8 44
4 Mürsəlov Tunar  AZ 15 13 13 3 44
5 Atakişi Rəsul AZ 15 12 7 9 43
6 Əlizadə Aysu AZ 14 9 12 5 40
7 Rzazadə Xaliq RUS 12 9 14 4 39
8 Həsənov Sənan     AZ 13 10 10 6 39
9 Xəlilzadə Ruqəyya  AZ 14 8 10 6 38
10 Rüstəmova Xanım  RUS 12 6 9 10 37
11 Mehdiyev Cavid  RUS 14 7 12 4 37
12 Əliyev Samir  AZ 12 8 11 6 37
13 Nuruzadə Banu  AZ 13 10 10 4 37
14 Babazadə Mələk AZ 12 10 8 7 37
15 Vəkilov Ayxan AZ 14 8 7 8 37
16 Hacızadə Ayan  AZ 12 8 10 6 36
17 Məmmədov Xalid AZ 13 8 8 6 35
18 Quliyeva Jalə  AZ 13 9 7 6 35
19 Məmmədov Nurəddin RUS 12 8 11 3 34
20 Şükürov Hüseyn RUS 14 7 8 4 33
21 Heydərli Xədicə  AZ 11 9 7 6 33
22 Bayramov Qasım  AZ 13 9 7 4 33
23 Qarayev Elmir  AZ 14 8 7 2 31
24 Əliyarlı Rauf AZ 13 4 11 3 31
25 Bağırova Fatimə AZ 13 5 5 5 28
26 Nəsibli Ramil RUS 9 8 3 7 27
27 Atakişiyeva Səbinə  AZ 11 8 4 3 26
28 Bayramlı Nilgün  AZ 13 5 1 6 25
29 Atakişiyev Abusət AZ 11 4 2 3 20
30 Mirzəyeva Aydan AZ 10 6 0 2 18
31 Cəfərova Şəhrizad  AZ 10 5 0 3 18
32 Mirzəzadə Kənan AZ 8 4 4 2 18
33  Süleymanov Qafar  RUS 6 0 4 3 13
34 Manafov Saleh AZ 9 2 0 2 13
  V sinif
  Soyadı və adı bölmə Ana dili Riyaziyyat İngilis dili Məntiq Cəmi
1 Qurbanova Gülay AZ 14 15 15 9 53
2 Adılova Fidan AZ 13 15 12 7 47
3 Əliyev Hüseyn AZ 13 15 11 7 46
4 Şükürov Amin RUS 12 14 12 8 46
5 Şabizadə Xalid AZ 12 12 14 7 45
6 Vəkilov Xalid AZ 12 13 11 9 45
7 Ələsgərov Cavid RUS 12 15 10 8 45
8 Məmmədov Cavad RUS 12 14 10 9 45
9 Ağamalıyev Murad RUS 13 13 10 7 43
10 Aydınlı Turan AZ 12 11 10 9 42
11 Əlizadə Fatimə AZ 8 15 14 5 42
12 Yusubov Fərhad AZ 12 15 9 6 42
13 Məmmədova İzabella RUS 12 14 8 8 42
14 Rzayeva Natəvan AZ 12 15 8 6 41
15 Əliyeva Nəzrin AZ 7 12 13 9 41
16 Cəfərov Toğrul RUS 13 12 10 6 41
17 Kazımzadə Xədicəxanım RUS 12 13 12 4 41
18 Yusubova Jalə AZ 12 9 9 10 40
19 Məmmədli Gülər  AZ 12 12 9 6 39
20 Bayramov Seymur AZ 10 13 10 6 39
21 Rəcəbli Tuncay RUS 12 11 10 6 39
22 İsmayılova Ayan AZ 9 11 8 10 38
23 Axundzadə Pəri RUS 10 11 11 6 38
24 Məmmədzadə Səriyyə RUS 11 10 9 7 37
25 Bayramlı Elgün AZ 11 11 7 7 36
26 Quliyeva Zəhra AZ 12 12 6 6 36
27 Ağazadə Zivər RUS 13 12 7 4 36
28 Qənbərov Ramin RUS 10 12 8 6 36
29 İsmayılova Nuray AZ 8 11 8 8 35
30 Abasov Mirnəzir AZ 7 12 7 9 35
31 Əliyeva Səbinə AZ 9 14 8 4 35
32 Zeynalova İnara AZ 9 12 8 6 35
33 Qasımlı Gülşən AZ 9 10 8 8 35
34 Məmmədov Anar RUS 13 12 6 4 35
35 Vəli Çingiz AZ 4 10 14 6 34
36 Məmmədov Raul AZ 8 12 7 7 34
37 Məmmədova Nərgiz AZ 9 12 8 4 33
38 Şahbazzadə Aysel AZ 10 7 10 6 33
39 Piriyeva Fidan AZ 7 14 5 7 33
40 Cəfərli Şahlar AZ 5 13 7 8 33
41 Həsənov Rüfət RUS 11 10 7 5 33
42 Yusifzadə İlkanə AZ 7 10 8 7 32
43 Xəlilzadə Zeynəb AZ 8 13 8 3 32
44 Məmmədli Bəhruz AZ 8 12 5 7 32
45 Rəsulov Kamal AZ 7 10 7 8 32
46 Əliheydərli Rəvan AZ 8 12 5 7 32
47 Abbaslı Mirzə AZ 6 11 9 6 32
48 Tacıyev Kənan RUS 10 11 4 7 32
49 Həsənov Murad AZ 10 11 7 3 31
50 Vahabov Turab AZ 9 14 3 4 30
51 Qaybalıyev İlkin AZ 9 9 5 5 28
52 Həsənov Mehdi AZ 5 10 6 7 28
53 Qurbanov Əlişan AZ 5 11 8 4 28
54 Oruclu Ceyla AZ 5 9 8 6 28
55 Rzayev Kamran AZ 7 12 4 4 27
56 Həsənov Kənan AZ 9 12 5 1 27
57 Rəhimov İsa AZ 7 8 7 5 27
58 Şükürov Riyad AZ 6 10 5 6 27
59 Bagülzadə Tariq RUS 7 7 8 5 27
60 Sadatxanov Həsən AZ 7 10 4 5 26
61 Əlizadə Orxan AZ 10 6 4 6 26
62 Eyvazlı Həsən RUS 10 9 3 3 25
63 Manaflı Kənan RUS 7 7 3 7 24
64 Həmzəyeva Aysun RUS 7 3 12 2 24
65 Məmmədzadə İmran RUS 8 6 4 5 23
66 Əhmədov Şahin AZ 7 5 5 3 20
67 Rəhimov Tərlan AZ 6 3 5 4 18
  VI sinif
  Soyadı və adı bölmə Ana dili Riyaziyyat İngilis dili Məntiq Cəmi
1 Heydərli Zeynəb AZ 14 15 13 14 56
2 İbadzadə Tofiq AZ 15 15 14 12 56
3 Nəsibzadə Şəms Humay AZ 15 14 12 9 50
4 Əmirzadə Məhəmməd AZ 14 15 10 9 48
5 Axundzadə Abbas AZ 12 14 12 10 48
6 Ağamirzəyeva Nigar AZ 14 14 9 10 47
7 Adılova Fidan AZ 13 11 13 10 47
8 Məmmədov İslam RUS 13 13 13 8 47
9 Muxtarov Vüqar AZ 12 14 9 11 46
10 Xəlilova Səma AZ 13 12 13 7 45
11 Mirzəyev Balaxan AZ 11 15 10 9 45
12 Sadıyev Kənan AZ 11 14 10 10 45
13 Cəfərzadə Əflatun AZ 12 12 8 12 44
14 Əliyev Əmir AZ 13 13 11 7 44
15 Xəlilzadə Ayxan AZ 12 13 8 11 44
16 Alıyarov Adəm AZ 11 13 8 12 44
17 Miralayeva Leyla AZ 11 12 12 8 43
18 Əlizadə  Elgün AZ 12 11 9 11 43
19 Abbasova Məryəm AZ 15 10 12 5 42
20 Süleymanova Lalə AZ 12 14 10 6 42
21 İsmayılzadə Narınc AZ 14 12 9 7 42
22 Mürsəlov Tural AZ 12 11 8 11 42
23 Abbasova Röya AZ 12 13 10 6 41
24 Zeynalzadə Nailə AZ 12 10 11 7 40
25 Eyvazlı Aytən AZ 11 12 9 8 40
26 Tahirov Lətif AZ 11 11 9 9 40
27 Əhməd Xəyal AZ 11 14 9 6 40
28 Əkbərzadə Ramiz AZ 11 9 10 10 40
29 Salmanlı Rəşid AZ 13 11 7 8 39
30 Ağasizadə Oruc AZ 12 11 6 10 39
31 Behbudov Timur RUS 11 10 10 8 39
32 İskəndərbəyli Fatimə RUS 12 11 9 6 38
33 Cümşüdov Davud AZ 10 9 12 6 37
34 Məmmədov Rəsul AZ 9 11 11 6 37
35 Qəhrəmanova Leyla AZ 13 10 7 5 35
36 Zahidli Ömər RUS 13 7 10 5 35
37 İsgəndərli Xalid RUS 9 10 9 7 35
38 Rəsulova Diana RUS 11 10 8 6 35
39 Əliyev Kənan AZ 10 12 3 9 34
40 Musayev Aqşin AZ 10 10 9 5 34
41 Allahyarova Səbinə AZ 12 12 3 6 33
42 Adışov Bahadur AZ 12 9 4 8 33
43 Bağırov Ziyad RUS 9 11 7 6 33
44 Həsənli Fərhad AZ 9 12 3 8 32
45 Həsənli Səminə AZ 11 7 6 8 32
46 Saadova Natella AZ 11 9 6 6 32
47 Süleymanov Hikmət RUS 8 6 13 5 32
48 Yusupova Ceyla AZ 11 2 11 7 31
49 Bağırov Rəvan AZ 9 10 5 7 31
50 Murton Jasmin  RUS 5 6 12 8 31
51 Adıgözəlzadə Fatimə  AZ 10 9 3 8 30
52 Bağırlı Fatimə  AZ 9 11 4 6 30
53 Əlizadə Ayan AZ 12 6 4 7 29
54 Emmeline Murton RUS 7 4 11 7 29
55 Ağamalıyeva Nərgiz RUS 9 5 9 6 29
56 Cəfərov Uğur RUS 9 8 4 7 28
57 Bədbizadə Rəşad RUS 9 8 4 6 27
58 Əkbərov Amin AZ 7 7 6 5 25
59 Vəliyeva Ayan RUS 9 6 7 3 25
60 Qurbanova Nərgizgül RUS 7 7 7 3 24
61 İsmayılzadə Aydın AZ 5 7 7 4 23
62 İbrahimli Firudin RUS 5 7 8 2 22
63 Süleymanova Ayan RUS 6 5 6 5 22
64 Bağırlı Ramidə AZ 5 5 7 4 21
65 Məmmədov Murad AZ 7 4 6 3 20
66 Hümmətli Raul AZ 6 5 4 5 20
67 Məmmədova Sona RUS 8 0 8 4 20
68 Nəbibəyli Araz RUS 6 3 4 6 19
69 Qasımov Rəvan AZ 8 2 5 3 18
70 Məmmədli Mələkxanım AZ 9 0 3 6 18
71 Tağızadə Əliəkbər AZ 8 1 5 4 18
72 Abdullayev Dəniz AZ 6 4 2 6 18
73 Qasımlı Cahan AZ 5 0 7 6 18
74 Nuriyeva Mətanət  AZ 8 3 3 3 17
75 İbrahimov Toğrul RUS 4 2 4 6 16
76 Nəsibov Murad RUS 4 3 4 5 16
77 Qədimov Cavad RUS 7 3 5 1 16
78 Abdullayev Fuad AZ 5 2 2 4 13
  VII sinif
  Soyadı və adı bölmə Ana dili Riyaziyyat İngilis dili Məntiq Cəmi
1 Abdullayeva Nərmin AZ 14 13 14 14 55
2 Bağırov Yunsur AZ 14 14 12 14 54
3 Xeyirbəyov İsmayıl AZ 14 14 12 13 53
4 Mikayılzadə Şükran AZ 14 14 14 11 53
5 Niftəliyeva Nəsibə Xatun AZ 14 13 12 12 51
6 Tağıyev Sənan AZ 14 12 13 12 51
7 Cəfərov Camal AZ 13 13 11 14 51
8 Həsənli Hilay AZ 14 12 14 10 50
9 Əliyev Rəşad AZ 13 13 12 12 50
10 Quliyeva Çiçək AZ 15 13 9 13 50
11 Vəkilov Şaiq AZ 14 12 13 11 50
12 Sadıyev Sadıq AZ 12 14 13 10 49
13 Mehdizadə Fatimə AZ 13 12 13 10 48
14 Ağamalıyeva Aydan RUS 13 11 14 10 48
15 İsmayılov Murad RUS 15 11 13 9 48
16 Osmanov Anar AZ 13 12 11 11 47
17 Nağızadə Leyla AZ 14 11 12 10 47
18 İbrahimov İsrafil RUS 14 13 11 9 47
19 Abbaslı Qüdrət AZ 13 13 9 11 46
20 Əlizadə Elcan AZ 12 12 10 12 46
21 Zahidli Ülkər AZ 13 13 9 11 46
22 Ələkbərova Mədinə AZ 14 11 12 8 45
23 İbrahimova Cəmilə RUS 11 12 15 7 45
24 Daşdəmirov Azad RUS 14 11 13 7 45
25 Mirzəyeva Həqiqət AZ 14 13 9 8 44
26 İbadzadə Səma AZ 15 11 10 8 44
27 Sadıqova Ayan AZ 14 11 11 8 44
28 Hüseynov Orxan AZ 12 12 8 12 44
29 Məmmədov Murad RUS 10 10 12 12 44
30 Rzaquliyeva Fidan AZ 14 11 8 10 43
31 İsmayılova Məryəm RUS 13 11 10 9 43
32 Ağamirzəyev Murad AZ 13 12 9 8 42
33 Dabayev Riad RUS 12 11 11 8 42
34 Rzayev Cahangir AZ 11 12 6 12 41
35 Bəkirli Fidan AZ 13 8 11 9 41
36 Bağırov Ömər AZ 13 10 9 9 41
37 Rüstəmli Rəna AZ 14 10 10 7 41
38 Əliyeva Fəxriyyə RUS 13 12 12 4 41
39 Məmmədli Rəvan RUS 10 9 14 8 41
40 Kərimli Seymur AZ 11 9 10 10 40
41 İbrahimli Məryəm  RUS 12 7 12 9 40
42 Əhməd Aysu AZ 11 9 9 10 39
43 Məhərrəmov Məhımmədəmin AZ 10 7 14 8 39
44 Sultanlı Aydan AZ 12 10 11 6 39
45 Kərimli Rəhilə AZ 14 8 7 10 39
46 Əliyev Murad RUS 12 11 10 6 39
47 Sadatxanov Hüseyn AZ 12 10 9 7 38
48 Məmmədli Ləman AZ 11 10 10 7 38
49 Mütəllimova Səma AZ 15 8 9 6 38
50 Talıblı Cəmilə RUS 9 10 13 6 38
51 Abdullayev Fərid AZ 9 10 9 9 37
52 Hüseynzadə Nuray RUS 12 8 11 6 37
53 Qasımzadə Mehriban RUS 14 9 11 3 37
54 Feyzullayeva Rita RUS 11 7 11 8 37
55 Əmrahov Həsən AZ 8 10 10 8 36
56 Mirzəyeva Həqiqət AZ 11 8 8 9 36
57 İbadov Elnur RUS 11 9 10 5 35
58 Fərmanov Yusif AZ 8 10 8 8 34
59 Əhmədov Raul  AZ 11 9 6 8 34
60 Hüseynov Kamran AZ 9 5 13 7 34
61 Qasımov Elmar AZ 12 7 10 5 34
62 Rzayev Vaqif AZ 11 8 8 7 34
63 Novruzlu Cəmilə RUS 10 8 12 4 34
64 Hümmətli Raul AZ 9 10 6 8 33
65 Abasov Abasağa AZ 10 8 6 8 32
66 Əliyev Məhəmməd AZ 11 6 6 9 32
67 Pərizadə Rəsul AZ 12 8 8 4 32
68 Rüstəmli Fidan AZ 12 5 7 7 31
69 Hacıyev Cavid AZ 11 5 8 7 31
70 Rəhimli Aytən AZ 8 7 7 8 30
71 Güləlizadə Aysel AZ 8 5 9 8 30
72 Rzazadə Mələkfatimə RUS 8 7 9 6 30
73 Bəşirova Jalə AZ 10 6 5 8 29
74 Mamedov Toğrul RUS 4 8 11 6 29
75 Rəcəbova Lətifə RUS 13 3 6 7 29
76 Qəmbərova Rəfiqə RUS 9 2 9 6 26
77 Tarverdiyeva Aydan RUS 6 5 8 7 26
78 Əzimov Murad AZ 11 5 4 5 25
79 Hüseynli Amin AZ 11 5 4 5 25
80 Qədiməliyeva Cansu AZ 8 5 7 4 24
81 Lütfəliyev Rüfət RUS 6 6 5 7 24
82 Nuriyeva Şirinxanım AZ 11 4 4 4 23
83 İsmayılov Kamal  RUS 9 5 7 1 22
84 Quliyev İbrahim RUS 7 4 5 6 22
85 Davudov Kərim RUS 8 6 3 3 20
86 Həsənov Murad RUS 4 5 4 7 20
  VIII sinif
  Soyadı və adı bölmə Ana dili Riyaziyyat İngilis dili Məntiq Cəmi
1 Haqverdiyev Elxan AZ 12 13 14 12 51
2 Ağazadə Kamal AZ 12 14 13 12 51
3 Vəliyeva Tamilla AZ 14 15 9 8 46
4 Əliyeva Fidan AZ 13 13 10 9 45
5 Mikayılzadə Jalə AZ 13 11 9 11 44
6 Həzimov İbrahim AZ 11 12 9 9 41
7 Zeynalov Kənan AZ 9 14 8 9 40
8 Aslanov Raul AZ 13 10 7 10 40
9 Hüseynəliyev Əkbər AZ 10 12 8 9 39
10 Əliyev Riad RUS 4 14 13 8 39
11 Zülbalayev Elariz AZ 11 12 6 9 38
12 Vəli Nəsib AZ 9 9 8 10 36
13 Əmirzadə Nəzrin AZ 12 12 6 6 36
14 Həsənova Fəridə AZ 12 7 8 7 34
15 Heydərli Əli AZ 11 9 8 5 33
16 Sultanov Nicat AZ 9 11 6 7 33
17 Nəsibov Şahverdi RUS 9 9 10 5 33
18 Cəfərzadə Südabə AZ 12 9 8 3 32
19 Rəsulzadə Rəvan AZ 9 11 4 7 31
20 Bağırlı Aydan  AZ 8 8 8 6 30
21 Qafarova Fatimə AZ 7 9 4 10 30
22 Ələkbərova Şəbnəm AZ 10 6 6 6 28
23 Cəfərli Şahanə AZ 12 2 6 8 28
24 Zayirova Səbiyyə AZ 7 9 6 6 28
25 Əsgərov Mehman AZ 9 14 2 3 28
26 Əbülhəsənov Əbülfəz AZ 5 12 2 8 27
27 Nəbiyeva Aysu AZ 9 4 4 9 26
28 Nağıyev Ayxan AZ 9 6 5 6 26
29 Allahyarov Kənan AZ 6 9 2 7 24
30 Məmmədov Fuad AZ 8 4 5 6 23
31 Cümşüdov Nihat AZ 7 3 6 7 23
32 İsgəndərzadə Lalə AZ 7 5 6 4 22
33 Məmmədzadə Nuray AZ 8 4 5 5 22
34 Əhmədli Yadulla AZ 3 10 2 6 21
35 İsayev Rüfət AZ 7 5 3 5 20
36 Xəlilzadə İlahə AZ 8 4 3 4 19
37 Qafarova Xədicə AZ 9 5 1 2 17
  IX sinif
  Soyadı və adı bölmə Ana dili Riyaziyyat İngilis dili Məntiq Cəmi
1 Zaidova Lətifə AZ 10 13 4 11 38
2 Kuhi Təbriz AZ 10 7 6 7 30
3 Ramazanova Leyla AZ 6 4 7 7 24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   
 

 
© 2014 Bakı Slavyan Universitetinin Məktəb-Lisey Kompleksi